Top 10 Damen Watch Uhr – Smartwatche

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Asmoda

#ad

Z funkcją telefonu, kompatybilny z systemem, zegarek sportowy, monitorem snu, zegarek fitness z pulsometrem, wodoszczelność IP68, Asmoda Smartwatch damski i męski, krokomierz, ekran dotykowy 2,01 cala

#ad
Asmoda #ad - Oczywiście możesz również odtwarzać muzykę bezpośrednio z głośnika zegarka. Sterowanie muzyką przez połączenia: zegarek jest wyposażony w mikrofon i głośnik. Wydajne funkcje i inteligentne powiadomienia: km15 posiada wiele przydatnych funkcji, przypomnienie o siedzeniu, stoper, sterowanie multimedialne, sterowanie aparatem, Messenger, w tym powiadomienia SMS i aplikacji Twitter, regulacja jasności, Viber.

Wyświetlanie pogody, budzik, Facebook, zdalne zdjęcia i znajdź swój telefon. Kontakty alarmowe sos: km15 można skonfigurować za pomocą kontaktów awaryjnych, dzięki czemu w razie potrzeby można skontaktować się bezpośrednio z zegarkiem i szukać pomocy. Czas pracy baterii i kompatybilność: do 3-6 dni normalnego użytkowania i 15 dni w trybie czuwania. Monitorowanie ćwiczeń i zdrowia: km15 oferuje kilka codziennych trybów treningu, które mogą rejestrować tętno, całkowity czas aktywności i inne dane w czasie rzeczywistym, przebieg, kalorie, aby pomóc Ci w odpowiednim czasie dostosować rytm treningu.

Po sparowaniu zegarka z aplikacją "Fitpro" na telefonie możesz zapisywać wszystkie swoje codzienne dane zdrowotne, takie jak kroki, spalone kalorie i inne. Zastosowanie fitness: km15 jest dostarczany z zastosowaniami. Zegarek działa ze smartfonami z systemem iOS i Android. 2.
MarkaAsmoda #ad
ProducentAsmoda #ad
Wysokość0.07
Długość0.59
Szerokość0.37
ModelKM15Pro

2. Asmoda

#ad

Monitorem snu, kompatybilny z systemem, ekran dotykowy 2,01 cala, zegarek fitness z pulsometrem, krokomierz, wodoszczelność IP68, Asmoda Smartwatch damski i męski, zegarek sportowy, z funkcją telefonu

#ad
Asmoda #ad - Kontakty alarmowe sos: km15 można skonfigurować za pomocą kontaktów awaryjnych, dzięki czemu w razie potrzeby można skontaktować się bezpośrednio z zegarkiem i szukać pomocy. Po sparowaniu zegarka z aplikacją "Fitpro" na telefonie możesz zapisywać wszystkie swoje codzienne dane zdrowotne, takie jak kroki, spalone kalorie i inne.

Czas pracy baterii i kompatybilność: do 3-6 dni normalnego użytkowania i 15 dni w trybie czuwania. Możesz sterować odtwarzaniem muzyki na telefonie komórkowym za pomocą zegarka. Wydajne funkcje i inteligentne powiadomienia: km15 posiada wiele przydatnych funkcji, sterowanie aparatem, regulacja jasności, Viber. Sterowanie multimedialne, facebook, budzik, stoper, Messenger, w tym powiadomienia SMS i aplikacji Twitter, przypomnienie o siedzeniu, wyświetlanie pogody, zdalne zdjęcia i znajdź swój telefon.

Zegarek działa ze smartfonami z systemem iOS i Android. Sterowanie muzyką przez połączenia: zegarek jest wyposażony w mikrofon i głośnik. Km15 więcej niż 100 trybów zegara, dzięki czemu można zmienić w każdej chwili. Zastosowanie fitness: km15 jest dostarczany z zastosowaniami. 2, 01-calowy ekran dotykowy hd: metalowa obudowa i silikonowa bransoletka zapewniają doskonałe wrażenia podczas noszenia.
MarkaAsmoda #ad
ProducentAsmoda #ad
Wysokość0.07
Długość0.59
Szerokość0.37
ModelKM15Pro

3. Donerton

#ad

Wodoszczelność IP68, 112+ trybami sportowymi, Smartwatch dla mężczyzn i kobiet, krokomierzem, 1,85", z funkcją telefonu / przypomnieniem o wiadomościach, zegarek sportowy z monitorem snu, zegarek do

#ad
Donerton #ad - Ekran dotykowy 1, umożliwia bezproblemowe wyświetlanie danych również w ciągu dnia. Zegarek sportowy może również rejestrować kalorie i kroki podczas treningu, skakanka, joga, aby pomóc Ci lepiej osiągnąć cele treningowe. Wszystkie powiadomienia są wyświetlane na zegarku fitness i przypominane wibracjami.

Uwaga: 1. Należy nosić smartwatch t50 prawidłowo, nie zapinać paska zbyt mocno lub zbyt luźno i pozostawić skórze wystarczająco dużo miejsca, aby zapewnić przyjemne noszenie i normalną pracę czujników. Połączenia i przypomnienia o połączeniach telefonicznych przez bluetooth: smartwatch posiada wbudowany głośnik i mikrofon o wysokiej rozdzielczości. Regulowana 4-stopniowa jasność ekranu, aby pokazać swój osobisty styl. 112+ trybów sportowych i wodoszczelność ip68: ten fitness tracker obsługuje 112+ trybów sportowych od: chodzenie, bieganie, wspinaczka górska itd.

Aplikacja oferuje raport z analizy zdrowia z ostatniego tygodnia, który może monitorować tętno 24 godziny na dobę przez całą dobę. Nie należy używać tego smartwatcha do celów medycznych. Aplikację gloryfit można pobrać, timer, takich jak kalkulator, skanując kod QR na zegarku męskim lub pobierając aplikację GloryFit za pośrednictwem Google Play / iOS Store. Obsługuje również synchronizację kontaktów mobilnych i przypomnień informacyjnych z mediów społecznościowych WhatsApp, Instagram, Twitter itd.
MarkaDonerton #ad
ProducentDonerton #ad
ModelT50HX
Gwarancja2

4. Donerton

#ad

Snu,, 112 + trybami sportowymi, Donerton Smartwatch męski i damski z funkcją telefonu/przypomnieniem o wiadomościach, wodoszczelność IP68, 1,85", zegarek sportowy, zegarek fitness z monitorem tętna

#ad
Donerton #ad - Ekran dotykowy 1, umożliwia bezproblemowe wyświetlanie danych również w ciągu dnia. Aplikację gloryfit można pobrać, przypomnienie o siedzeniu itp. Prognoza pogody, kalendarz, sterowanie muzyką, timer, stoper, skanując kod QR na zegarku męskim lub pobierając aplikację GloryFit za pośrednictwem Google Play / iOS Store.

Połączenia i przypomnienia o połączeniach telefonicznych przez bluetooth: smartwatch posiada wbudowany głośnik i mikrofon o wysokiej rozdzielczości. Regulowana 4-stopniowa jasność ekranu, możesz również wybrać dowolny obraz na swoim telefonie jako tapetę, aby pokazać swój osobisty styl. Uwaga: 1. 2. Ponadto ten inteligentny zegarek może mierzyć zapis snu w po, aby pomóc Ci dostosować styl życia. Po połączeniu z telefonem przez bluetooth można odbierać lub wykonywać połączenia telefoniczne bezpośrednio z męskiego zegarka. Nie należy używać tego smartwatcha do celów medycznych.

Ledzenie danych w czasie rzeczywistym pomaga dostosować intensywność treningu w celu uzyskania optymalnych rezultatów. Wszystkie powiadomienia są wyświetlane na zegarku fitness i przypominane wibracjami. Dzięki wodoodpornej funkcji IP68 można go nosić podczas mycia rąk lub deszczu. Zegarki męskie mają ponad 200+ unikalnych cyferblatów online do wyboru, 85 cala i spersonalizowany cyferblat: smartwatch T50 dla kobiet i mężczyzn z kolorowym ekranem HD i metalową obudową zapewniają doskonałą jakość obrazu i wrażenia wizualne.
MarkaDonerton #ad
ProducentDonerton #ad
ModelT50H

5. Donerton

#ad

1,85", zegarek sportowy, 112 + trybami sportowymi, krokomierzem, Donerton Smartwatch damski z funkcją telefonu/przypomnieniem o wiadomościach, zegarek fitness z monitorem snu, do, wodoszczelność IP68

#ad
Donerton #ad - Nie należy używać tego smartwatcha do celów medycznych. 2. 112+ trybów sportowych i wodoszczelność ip68: ten fitness tracker obsługuje 112+ trybów sportowych od: chodzenie, wspinaczka górska itd. Obsługuje również synchronizację kontaktów mobilnych i przypomnień informacyjnych z mediów społecznościowych WhatsApp, Instagram, Twitter itd.

Po połączeniu z telefonem przez Bluetooth można odbierać lub wykonywać połączenia telefoniczne bezpośrednio z damskiego zegarka. Połączenia i przypomnienia o połączeniach telefonicznych przez bluetooth: smartwatch posiada wbudowany głośnik i mikrofon o wysokiej rozdzielczości. Zegarek sportowy może również rejestrować kalorie i kroki podczas treningu, joga, bieganie, skakanka, aby pomóc Ci lepiej osiągnąć cele treningowe. Aplikacja oferuje raport z analizy zdrowia z ostatniego tygodnia, aby pomóc Ci dostosować styl życia. Ledzenie danych w czasie rzeczywistym pomaga dostosować intensywność treningu w celu uzyskania optymalnych rezultatów.

Wszystkie powiadomienia są wyświetlane na Twoim zegarku fitness i przypominane wibracjami. Uwaga: 1. Możesz również wybrać dowolny obraz na swoim telefonie jako tapetę, 85 cala i spersonalizowany cyferblat: smartwatch T50 dla kobiet i mężczyzn z kolorowym ekranem HD i metalową obudową zapewniają doskonałą jakość obrazu i wrażenia wizualne. Ponadto ten damski smartwatch może mierzyć zapis snu w po, w tym głęboki sen, lekki sen, stan czuwania, aby pomóc Ci lepiej zrozumieć jakość snu.
MarkaDonerton #ad
ProducentDonerton #ad
ModelT50GP

6. Donerton

#ad

Wodoszczelność IP68, 112 + trybami sportowymi, zegarek sportowy, Donerton Smartwatch męski i damski z funkcją telefonu/przypomnieniem o wiadomościach, zegarek fitness z monitorem snu,, 1,85"

#ad
Donerton #ad - Ponadto ten inteligentny zegarek może mierzyć zapis snu w po, lekki sen, w tym głęboki sen, stan czuwania, aby pomóc Ci lepiej zrozumieć jakość snu. Połączenia i przypomnienia o połączeniach telefonicznych przez bluetooth: smartwatch posiada wbudowany głośnik i mikrofon o wysokiej rozdzielczości.

Nie należy używać tego smartwatcha do celów medycznych. Dzięki wodoodpornej funkcji IP68 można go nosić podczas mycia rąk lub deszczu. Męskie zegarki sportowe są kompatybilne z systemem Android 5. 0 / ios 9. 0 lub nowszym. Zegarki męskie mają ponad 200+ unikalnych cyferblatów online do wyboru, 85 cala i spersonalizowany cyferblat: smartwatch T50 dla kobiet i mężczyzn z kolorowym ekranem HD i metalową obudową zapewniają doskonałą jakość obrazu i wrażenia wizualne.

Ledzenie danych w czasie rzeczywistym pomaga dostosować intensywność treningu w celu uzyskania optymalnych rezultatów. Aplikacja oferuje raport z analizy zdrowia z ostatniego tygodnia, aby pomóc Ci dostosować styl życia. 2. Zegarek sportowy może również rejestrować kalorie i kroki podczas treningu, joga, bieganie, aby pomóc Ci lepiej osiągnąć cele treningowe. Po połączeniu z telefonem przez bluetooth można odbierać lub wykonywać połączenia telefoniczne bezpośrednio z męskiego zegarka.
MarkaDonerton #ad
ProducentDonerton #ad
Numer częściT50YB
ModelT50YB
Gwarancja2

7. Donerton

#ad

112+ trybów sportowych, 1,85", snu,, zegarek fitness z monitorem tętna, wodoszczelność IP68, Smart Watch, zegarek sportowy, Smartwatch damski i męski z funkcją telefonu/przypomnieniem o wiadomościach

#ad
Donerton #ad - Dzięki wodoodpornej funkcji IP68 można go nosić podczas mycia rąk lub deszczu. Ekran dotykowy 1, umożliwia bezproblemowe wyświetlanie danych również w ciągu dnia. 2. Zegarki damskie mają do wyboru ponad 200+ unikalnych cyferblatów online.

112+ trybów sportowych i wodoszczelność ip68: ten fitness tracker obsługuje 112+ trybów sportowych od: chodzenie, wspinaczka górska itd. Monitorowanie stanu zdrowia w czasie rzeczywistym: zegarek damski wykorzystuje precyzyjny czujnik ruchu, lekki sen, aby pomóc Ci lepiej zrozumieć jakość snu. Uwaga: 1. Obsługuje również synchronizację kontaktów mobilnych i przypomnień informacyjnych z mediów społecznościowych WhatsApp, Instagram, Twitter itd.

Ledzenie danych w czasie rzeczywistym pomaga dostosować intensywność treningu w celu uzyskania optymalnych rezultatów. Nie należy używać tego smartwatcha do celów medycznych. Po połączeniu z telefonem przez Bluetooth można odbierać lub wykonywać połączenia telefoniczne bezpośrednio z damskiego zegarka. Damskie zegarki sportowe są kompatybilne z systemem Android 5. 0 / ios 9. 0 lub nowszym.
MarkaDonerton #ad
ProducentDonerton #ad
ModelT50P

8. Donerton

#ad

Snu,, zegarek sportowy, wodoszczelność IP68, 1,85", Donerton Smartwatch męski damski z funkcją telefonu/przypomnieniem o wiadomościach, 112 + trybami sportowymi, zegarek fitness z monitorem tętna

#ad
Donerton #ad - 2. Uwaga: 1. Monitorowanie stanu zdrowia w czasie rzeczywistym: zegarek damski wykorzystuje precyzyjny czujnik ruchu, który może monitorować tętno 24 godziny na dobę przez całą dobę. Ekran dotykowy 1, 85 cala i spersonalizowany cyferblat: smartwatch t50 dla kobiet i mężczyzn z kolorowym ekranem hd i metalową obudową zapewniają doskonałą jakość obrazu i wrażenia wizualne.

Aplikację gloryfit można pobrać, skanując kod QR na zegarku męskim lub pobierając aplikację GloryFit za pośrednictwem Google Play / iOS Store. Obsługuje również synchronizację kontaktów mobilnych i przypomnień informacyjnych z mediów społecznościowych WhatsApp, Instagram, Twitter itd. Zegarki męskie mają do wyboru ponad 100 unikalnych cyferblatów online. Skrupulatny asystent życia: zegarek na rękę posiada wiele przydatnych funkcji, timer, takich jak kalkulator, sterowanie muzyką, kalendarz, stoper, sterowanie aparatem, prognoza pogody, przypomnienie o siedzeniu itp.

Które są praktyczne do codziennego użytku. Połączenia i przypomnienia o połączeniach telefonicznych przez bluetooth: smartwatch posiada wbudowany głośnik i mikrofon o wysokiej rozdzielczości. Ledzenie danych w czasie rzeczywistym pomaga dostosować intensywność treningu w celu uzyskania optymalnych rezultatów. Możesz również wybrać dowolny obraz na swoim telefonie jako tapetę, aby pokazać swój osobisty styl.
MarkaDonerton #ad
ProducentDonerton #ad
ModelT50Z

9. aycy

#ad

Kompatybilny, zegarek fitness z monitorem tętna, krokomierzem, z połączeniami telefonicznymi, 112 trybów sportowych, Smartwatch damski męski, ekran dotykowy HD o przekątnej 1,85", wodoszczelność IP68

#ad
aycy #ad - Wielofunkcyjny wybór sportów: aycy fitness tracker jest idealnym towarzyszem dla entuzjastów sportu, koszykówkę i piłkę nożną. Uwaga: 1. Automatycznie monitoruje każdą chwilę nocnego odpoczynku w tym głęboki sen, aby zapewnić spersonalizowane zalecenia dla lepszego snu. Inteligentna aplikacja dokładnie śledzi twoje aktywności treningowe, w tym kroki, w tym bieganie, obejmujący ponad 100 dyscyplin sportowych, i generuje szczegółowe raporty zdrowotne.

Zegarek informuje cię również poprzez delikatne wibracje o przychodzących wiadomościach i powiadomieniach z aplikacji takich jak Facebook, Twitter lub WhatsApp, dzięki czemu zawsze i wszędzie możesz być na bieżąco – nawet podczas wymagających treningów lub jazdy samochodem. Jeszcze bardziej interesująca jest możliwość stworzenia osobistego obrazu jako indywidualnego cyferblatu i stworzenia wyjątkowego, 85 cala zapewnia zaawansowany interfejs obsługi, stylowego wyglądu. Pozostaw wystarczająco dużo miejsca do oddychania dla wygodnego noszenia i prawidłowego funkcjonowania czujnika.

Nie należy używać smartwatcha do celów medycznych. Noś smartwatch mt65 prawidłowo, ani zbyt luźny. Inteligentne życie: ten smartwatch z systemem android łączy w sobie wiele przydatnych funkcji i wzbogaca codzienność o relaksujące doświadczenia. Ogólne zarządzanie zdrowiem: ten zegarek fitness dla kobiet i mężczyzn integruje wydajne czujniki, stan czuwania i szczegółowo analizuje jakość snu, lekki sen, które umożliwiają 24-godzinne monitorowanie tętna i zapewniają kompleksowy wgląd w stan fizyczny.
Markaaycy #ad
Producentaycy #ad
Wysokość0.47
Długość9.84
Szerokość1.57
Numer częściMT65
ModelMT65
Gwarancja24 Miesięcy

10. AcclaFit

#ad

Inteligentny zegarek z pulsometrem, 1,85 cala, tracker fitness z 147 trybami sportowymi,, monitorem snu, wodoszczelny zegarek fitness, AcclaFit Smartwatch damski i męski z Bluetooth, krokomierz

#ad
AcclaFit #ad - Długi czas pracy baterii i duża kompatybilność: dzięki wbudowanemu akumulatorowi 250 mah o dużej pojemności opaska fitness ma normalny czas użytkowania wynoszący 7 dni i 30 dni w trybie czuwania, ale w pełni ładuje akumulator w ciągu zaledwie 2 godzin. Zegarek fitness jest kompatybilny ze smartfonami z systemem iOS 100/android 5.

0 lub nowszym oraz Bluetooth 5. 3 lub nowszym. 147 różnych trybów fitness: smartwatch obsługuje 147 profesjonalnych i zaawansowanych trybów treningowych, piłka nożna itp. Takie jak kroki, bieganie, kąpielinton, dzięki czemu Twój trening jest bardziej naukowy i różnorodny. Całodniowy monitoring zdrowia: wbudowany precyzyjny czujnik ppg do monitorowania tętna przez 24 godziny na dobę. Wodoszczelność ip68: zegarek fitness acclafit jest wodoszczelny zgodnie z ip68 i wytrzymuje 200 cykli ciśnienia wody, prysznica, dzięki czemu można go nosić podczas mycia rąk, pływania i nurkowania wskazówki: nie należy nosić go w gorącej wodzie, również pod gorącym prysznicem.

Rozmowy telefoniczne przez bluetooth i inteligentne powiadomienia: dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi hi-Fi smartwatch może bezpośrednio wykonywać/odbierać połączenia. Smartwatch odbiera wiadomości, WhatsApp, odbierając alarm wibracyjny na zegarku. Zachowaj spokój, gdy odczuwasz brak osłabienia lub zawroty głowy. 1, 85-calowy ekran dotykowy lcd, 85-calowy ekran dotykowy i 100+ niestandardowy cyferblat: zegarek acclafit jest wyposażony w 1, który zapewnia najwyższą jakość obrazu dla doskonałych efektów wizualnych.
MarkaAcclaFit #ad
ProducentAcclaFit #ad
Wysokość0.39
Długość10.24
Waga0.18
Szerokość1.57
Numer części25060959350853
ModelP5
GwarancjaBezwarunkowa dożywotnia gwarancja