Top 10 Daten SIM Karte Ohne Vertrag Nur Internet – Karty SIM

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. AIS

#ad

Sim2Fly Prepaid karta SIM w Azji dla 21 krajów – 6 GB danych na 8 dni z prędkością LTE

#ad
AIS #ad - Aktywacja automatycznie po pierwszym wejściu do sieci komórkowej wymienionych tutaj 21 krajów. Karty sim są dostarczane w potrójnym formacie.

Mapa azji dla 21 krajów. Power sim shop dostarcza teraz 6 gb danych z prędkością LTE / częściowo również 5G. Ilość danych można uzyskać za pomocą kombinacji klawiszy *111*6. Mini, micro i Nano. Hotspot i tethering są możliwe. Lista krajów: australia brunei cambodia chiny including tibet hong kong india* indonesia japonia Laos Macau Malezja Myanmar Nepal Filipiny Katar Singapore South Korea Sri Lanka Tajwan Wietnam. Dla indii not available in diskit, gulmarg, Leh, Katra, Kargil, Kaszmir, Jammu, Plan Bandipora i Srinagar.
MarkaAIS #ad
ProducentAIS #ad

2. congstar

#ad

Transfer danych 1 GB z maks. prędkością 21 Mbit/s, Allnet Flat do wszystkich sieci niemieckich, congstar Allnet Flat Plus SIM, mikro SIM i nano SIM możliwość wypowiedzenia co miesiąc 30,00 euro/miesięcznie

#ad
congstar #ad - 100 minut za 2, 00 eur/30 dni lub 100 mb do 2, 00 EUR/30 dni. Danych przez turbo zapewnia podwójne mb-objętości i podwójny szew prędkości. Opcje allnet minut, SMS i mb przez i elastyczny miesięcznie nowe regulowane. Numer telefonu zabrać go ze sobą i zabezpieczanie 25 EUR/zakres dostawy: gdy karta SIM, mogą być używane do startowy zestaw congstar "na życzenie-Mix". Również bez rachunków za darmo skorzystać z Messenger: za pomocą wygodnej klawiatury jeszcze, pozostają łatwo dostępne dzięki threema itp. Np.
Markacongstar #ad
ProducentCongstar #ad
Wysokość0.04
Długość0.04
Waga0.07
Szerokość0.04
Numer części40-31-4279
Model40-31-4279
Gwarancja2

3. T-Mobile

#ad

T-Mobile Prepaid karta SIM nieograniczona* dane internetowe USA, 5 GB Free Roaming dla Kanady i Meksyku z Power Sim Shop

#ad
T-Mobile #ad - Nieograniczona* dane w USA / 5 GB roamingu w Kanadzie i Meksyku. Ważny przez 30 dni. Esim na życzenie możliwe. Karta sim we wszystkich trzech formatach / Nano, Micro, Mini. Allnet flat w uSA, Kanadzie i Meksyku. Power sim shop autoryzowany dystrybutor internetowy firmy T-Mobile USA. Nieograniczone SMS-y.
MarkaT-Mobile #ad
ProducentT-Mobile #ad
Wysokość0.39
Długość7.87
Waga0.02
Szerokość3.94
Numer częściTM0001
ModelTM0001

4. handyvertrag.de

#ad

Handyvertrag.de Taryfa na telefon komórkowy np. LTE All 25 GB – Flat Internet 25 GB LTE, anulowanie miesięczne lub inne taryfy, 12,99 euro/miesiąc, Flat SMS i Flat za granicą UE, Flat Telefonie

#ad
handyvertrag.de #ad - Handyvertrag. De należy do drillisch Online GmbH, Wilhelm-Röntgen-Str. Cznie z telefonami typu FLAT i SMS-ami do wszystkich niemieckich sieci, np. Należy pamiętać, że cena sprzedaży Amazon nie jest miesięczną opłatą podstawową taryfy.

Późniejsza umowa telefonii komórkowej jest zawarta w firmie Drillisch Online GmbH. Przedstawiona na zdjęciu taryfa to przykładowa taryfa. Handyvertrag. De lte all 25 gb za jedyne 12, flat internet 25 gB LTE i FLAT UE za granicą. Umowa telefonii komórkowej jest wykonywana dopiero po wyjęciu kodu bonu na www.

Zakres dostawy: broszurka. Poprzez zakup kodu bonu cena dostawy obniża się do 1 eUR. Jetzt-aktivieren. De zamknięte, 99 EUR/miesiąc. Kod bonu można zrealizować za wszystkie taryfy oferowane na stronie aktywacyjnej. Sprzedaż i wysyłka kodu bonu za pośrednictwem poczty elektronicznej odbywa się przez amazon. De. 1-5, 63477 maintal.
Markahandyvertrag.de #ad
Producenthandyvertrag.de #ad
Gwarancjabrak

5. handyvertrag.de

#ad

SMS-y i Flat UE, handyvertrag.de Taryfa na telefon komórkowy np. Flat Internet 5G 7 GB, telefonia płaska, anulowanie miesięczne lub inne taryfy, 5,99 euro/miesiąc

#ad
handyvertrag.de #ad - Zakres dostawy: broszurka. Przedstawiona na zdjęciu taryfa jest taryfą przykładową. Sprzedaż i wysyłka kodu kuponu za pośrednictwem poczty elektronicznej przez amazon. De. Handyvertrag. De należy do drillisch Online GmbH, Wilhelm-Röntgen-Str.

Należy pamiętać, że cena sprzedaży Amazon nie jest miesięczną opłatą podstawową taryfy. Handyvertrag. De allnet flat 7 gb za jedyne 5, flat internet 5G 7 GB i FLAT UE za granicą. Późniejsza umowa na telefon komórkowy jest zawarta z Drillisch Online GmbH. Sieci, np. Przy zakupie kodu promocyjnego cena przekazania przy zawarciu umowy na telefon komórkowy zostanie obniżona do 1 EUR.

1-5, 63477 maintal. Umowa na telefon komórkowy jest realizowana dopiero po zrealizowaniu kodu kuponu na stronie www. Cznie z telefonią flat i SMS-ami w zależności od niemieckiego. Jetzt-aktivieren. De zamknięte, 99 EURMiesiąc. Kod kuponu można wykorzystać na wszystkie taryfy oferowane na stronie aktywacyjnej.
Markahandyvertrag.de #ad
Producenthandyvertrag.de #ad
Gwarancjabrak

6. handyvertrag.de

#ad

Flat Telefonia, Flat SMS i Flat UE, Taryfa telefonu komórkowego handyvertrag.de np. LTE All 20 GB – Flat Internet 20 GB LTE, anulowanie miesięczne lub inne taryfy, 9,99 euro/miesiąc

#ad
handyvertrag.de #ad - Umowa na telefon komórkowy jest realizowana dopiero po zrealizowaniu kodu kuponu na stronie www. Kod kuponu można wykorzystać na wszystkie taryfy oferowane na stronie aktywacyjnej. Należy pamiętać, że cena sprzedaży Amazon nie jest miesięczną opłatą podstawową taryfy.

Sieci, flat internet 20 gb lte i FLAT UE za granicą. Handyvertrag. De należy do drillisch Online GmbH, Wilhelm-Röntgen-Str. Handyvertrag. De lte all 20 gb za jedyne 9, 99 EUR/miesiąc. Sprzedaż i wysyłka kodu kuponu za pośrednictwem poczty elektronicznej przez amazon. De. Cznie z telefonią flat i SMS-ami w zależności od niemieckiego.

Jetzt-aktivieren. De zamknięte, np. Przedstawiona na zdjęciu taryfa jest taryfą przykładową. Późniejsza umowa na telefon komórkowy jest zawarta z Drillisch Online GmbH. Przy zakupie kodu promocyjnego cena przekazania przy zawarciu umowy na telefon komórkowy zostanie obniżona do 1 EUR. Zakres dostawy: broszurka.
Markahandyvertrag.de #ad
Producenthandyvertrag.de #ad
GwarancjaBrak

7. Doro

#ad

Roaming UE I Dayflat do szybkiego surfowania 1,49 EUR/24h 10 EUR, Doro 6040 & Telekom MagentaMobil Prepaid Basic karta SIM bez wiążącej umowy I 9 Ct na minutę i SMS do wszystkich sieci niemieckich

#ad
Doro #ad - Produkt 2: w zestawie roaming eu: korzystaj z przedpłaconych usług włącznie również w przypadku tymczasowych pobytów za granicą UE bez dodatkowych kosztów. Potrójne karty sim można używać do urządzeń z formatami SIM Standard, Micro i Nano.

Sieci i sms-y: każda minuta i każda wiadomość SMS kosztuje równomiernie 9 centów. Produkt 1: Kraj pochodzenia: Szwecja. X szer. Produkt 1: waga opakowania: 380 g. Rozmowy telefoniczne do sieci komórkowej Telekom, do wszystkich innych dt. Produkt 1: Kolor: czarny. Produkt 2: highspeed surfowanie przez dayflat: dzięki wstępnie ustawionemu dayflat 50 MB dla mobilnego Internetu możesz surfować w najlepszej sieci LTE Max Telekom z prędkością do 300 Mb/s i 50 Mbit/s w przesyłaniu.

Produkt 2: wszystko za 9 centów: dzięki taryfie prepaid basic masz wyjątkowo łatwy przegląd. Produkt 2: niepokonany niezależny: dzięki karcie sim przedpłaconej bez wiążącej umowy zachowasz elastyczność przy pełnej kontroli kosztów. Produkt 1: wymiary opakowania dł. X wys. 5, 4 x 12, 6 x 16, 4 cm.
MarkaDoro #ad

8. travSIM

#ad

Połączenia i wiadomości tekstowe w USA | karta SIM USA działa na urządzeniach z systemem iOS i Android | SIM USA 10 dni, travSIM Karta SIM USA | T-Mobile Network | nieograniczone dane

#ad
travSIM #ad - Karta sim usa ma nieograniczone dane. Może to trwać do 24 godzin. Bezpłatne połączenia przychodzące. Obsługa klienta jest dostępna w języku angielskim, francuskim i niemieckim. Prosimy o przesłanie żądania aktywacji na jeden dzień przed żądaną datą rozpoczęcia.

Aby naładować kartę sim dla usa, prosimy o przesłanie zapytania aktywacyjnego co najmniej 2 dni przed upływem terminu ważności. Karta sim us ma standardowe, mikro i nano karty sim. Sim usa jest dostarczana z amerykańskim numerem telefonu, dzięki któremu możesz wykonywać połączenia i wysyłać SMS-y bez ograniczeń w USA, gdy przebywasz w USA. Plan na karcie sim usa jest ważny przez 10 dni.

Możesz używać do 7 gb do hotspotów innych urządzeń z prędkością 3G. Twoja karta sim usa jest aktywowana w Pacific Standard Time Zone. Można ich używać do urządzeń mobilnych z systemem iOS i Android. Dane te można wykorzystać we wszystkich 50 stanach z wyjątkiem Alaski. Karta sim usa wykorzystuje sieć T-Mobile. Na obszarach wiejskich, parkach narodowych i obszarach oddalonych możesz nie mieć optymalnego odbioru.
MarkatravSIM #ad
ProducenttravSIM #ad
Wysokość0.12
Długość5.71
Szerokość3.7
Numer części0
Model10 Days
GwarancjaBez gwarancji

9. mewfi

#ad

Tylko karta SIM Prepaid, 4G Operating Network Unlimited Speed 30 dni 10 GB wymagana aktywacja, Japońska karta SIM Japonia, karta SIM 3 w 1, do odblokowanego iPhone'a z systemem Android

#ad
mewfi #ad - Japońska karta sim z japonii, karta sim 3 w 1 do odblokowanego iPhone'a z systemem Android, tylko karta SIM Prepaid SIM, 4G Operating Network Unlimited Speed.
Markamewfi #ad
Producentmewfi #ad
Wysokość2
Długość2
Szerokość2
Model30 Tage 10GB (Aktivierung erforderlich)
GwarancjaBez gwarancji

10. mewfi

#ad

Japońska karta SIM Japonia, 10 GB, 4G Operating Network Unlimited Speed 15 dni 10 GB wymagana, tylko karta SIM Prepaid SIM 15 dni, karta SIM 3 w 1 do odblokowanego iPhone'a z systemem Android

#ad
mewfi #ad - Dane tylko na karcie sim - japońska karta sim 10 gb danych, ważna przez 15 dni, tylko dane, brak połączeń lub SMS. Karta sim 3 w 1 - nano, standardowa, Micro, pasuje do prawie wszystkich odblokowanych telefonów komórkowych, im nowsza tym lepiej.

Wymagana aktywacja - strona internetowa: http://us. Www. Mewfi. Com/simcard, proszę podać numer zamówienia Amazon, datę przyjazdu, numer ICCD i adres e-mail. Włóż kartę telefonu komórkowego i włącz roaming po przybyciu do miejsca docelowego. Zadowolona obsługa - w przypadku problemów prosimy o kontakt za pośrednictwem Whatsapp, odpowiemy tak szybko, e-mial, obsługi posprzedażowej, jak to możliwe. Wskazówki: prosimy o zarejestrowanie się 2 dni wcześniej, aby upewnić się, że możemy aktywować kartę SIM w odpowiednim czasie; Prosimy nie wkładać japońskiej karty SIM przed przybyciem do Japonii.
Markamewfi #ad
Producentmewfi #ad
Wysokość2
Długość2
Szerokość2
Model15 Tage 10GB (Aktivierung erforderlich)
GwarancjaBez gwarancji