Top 10 WC Sitz Bis 200kg Belastbar – Deski sedesowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. BENAVITA

#ad

W zestawie z mechanizmem wolnoopadającym – obciążenie do 175 kg, BenaVita Podwyższenie siedziska WC 5 cm z duroplastu – podwyższona deska sedesowa zapewnia wygodne siedzenie

#ad
BENAVITA #ad - Bardzo stabilna i antybakteryjna – dzięki montażowi od dołu nasza podwyższona deska sedesowa zapewnia maksymalną stabilność, a dzięki antybakteryjnemu materiałowi duroplastowemu nasza deska sedesowa zawsze pozostaje promiennie biała.

Wystarczy sprawdzić dopasowanie na zdjęciu 4 w trzech prostych krokach. Atwy montaż w 5 krokach – dzięki BenaVita montaż podwyższenia deski sedesowej jest dziecinnie prosty w zaledwie pięciu prostych krokach. Bezgłośne zamykanie – dzięki innowacyjnemu wolnoopadającemu pokrywa i okulary deski sedesowej zamykają się bezgłośnie, zapewniając tym samym niezakłócone korzystanie z toalety.

Atwe sprawdzenie kształtu – nasza podwyższenie WC zostało zaprojektowane tak, aby pasowało do większości toalet. Podwyższone siedzisko toaletowe 5 cm – dzięki podwyższonej pozycji siedzącej o 5 cm ta deska sedesowa znacznie zwiększa komfort. Jest to szczególnie nieocenione dla seniorów i osób o ograniczonej sprawności ruchowej.
MarkaBENAVITA #ad
ProducentBENAVITA #ad
Wysokość0.99
Długość17.32
Waga7.39
Szerokość14.57

2. ADOB

#ad

Duroplast, Novara Plus Deska sedesowa podwyższająca 5 cm, z mechanizmem wolnoopadającym

#ad
ADOB #ad - Bez barier – odpowiednia również dla osób na wózkach inwalidzkich. Pasuje do wszystkich dostępnych w handlu muszli klozetowych. Wygodne siedzenie dla młodych i starszych dzięki podwyższeniu o 5 cm. Odbojniki kątowe podpierają siedzisko z przodu. Kompletna deska sedesowa z duroplastu z komfortowym mechanizmem wolnoopadającym.
MarkaADOB #ad
ProducentADOB #ad
Waga7.72
Numer części56102
Model56102

3. LUVETT

#ad

Wolnoopadająca, antybakteryjna duroplast, kolor: biały alpejski, kształt litery D, LUVETT® D100 deska sedesowa wolnoopadająca, zdejmowana, 3 możliwości montażu

#ad
LUVETT #ad - Wzornictwo i opracowanie w niemczech zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi / obciążenie do 175 kg testowane zgodnie z normą DIN. Opatentowana, wolnoopadająca podwójna funkcja softclose – oryginalny produkt z funkcją wyjmowania TakeOff EasyClean zapewnia wygodne czyszczenie: podwójne wolnoopadające do deski sedesowej i pierścienia siedziska dla delikatnego i cichego zamykania.

Zestaw mocujący składający się z trzech wariantów zawiasów do wszystkich rodzajów ceramiki: 'kołki rozporowe' od góry, 'kołki składane" od góry i "nakrętki nasadkowej" od dołu – jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie firmy LUVETT dla łatwego mocowania i niezawodnego trzymania, wszystko w zestawie, koniec z chwiejącym się i ślizganiem.

Urea duroplast – antybakteryjnie higieniczny 99, 9% materiał premium spełniający najwyższe wymagania jakościowe z powierzchnią przypominającą ceramikę - wytrzymały, odporny na zarysowania i łatwy do czyszczenia. Najlepsza obsługa klienta przez e-mail lub telefon. Deska sedesowa w 4 kolorach.
MarkaLUVETT #ad
ProducentLUVETT WC Sitze #ad
Wysokość1.93
Długość17.17
Waga4.85
Szerokość14.45
Numer części536138

4. LUVETT

#ad

Kolor: biały, LUVETT® Deska sedesowa wolnoopadająca C770 owalna, deska sedesowa z 3 wariantami mocowania do wyboru, z antybakteryjnego duroplastu

#ad
LUVETT #ad - Najlepsza obsługa klienta przez e-mail lub telefon. Zestaw mocujący składający się z trzech wariantów zawiasów do wyboru do wszystkich ceramiki: "kołki rozporowe" od góry, wszystko w zestawie, "kołek rozporowy" od góry i "nakrętka wtykowa" od dołu – jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie LUVETT zapewnia łatwe mocowanie i niezawodne trzymanie, nie chwieje się i nie ślizga się.

Opatentowany, podwójny mechanizm wolnoopadający SoftClose – oryginalny produkt z funkcją zdejmowania TakeOff EasyClean, podwójny mechanizm opuszczania deski sedesowej i pierścienia do siedzenia zapewnia delikatne i ciche zamykanie. Funkcja zdejmowania takeoff EasyClean: łatwy sposób zdejmowania deski sedesowej z ceramiki w celu wygodnego czyszczenia jednym ruchem.

Urea duroplast – antybakteryjnie higieniczny 99, 9% materiał premium spełnia najwyższe wymagania jakościowe z powierzchnią ceramiczną: wytrzymały, odporny na zarysowania i łatwy do czyszczenia. Wzornictwo i rozwój w niemczech, produkcja w Europie zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi / obciążenie do 175 kg testowane zgodnie z normą DIN.
MarkaLUVETT #ad
ProducentLUVETT WC Sitze #ad
Wysokość1.97
Długość17.36
Waga4.63
Szerokość14.57
Numer części536173

5. SANFINO

#ad

SANFINO® Deska sedesowa wolnoopadająca premium – wysokiej jakości deska sedesowa z drewna, łatwy montaż łącznie z instrukcją montażu może nie być, wiele kolorowych motywów, wysoki komfort siedzenia

#ad
SANFINO #ad - 1 x deska sedesowa + zestaw montażowy do mocowania. Ponadto antybakteryjna powierzchnia deski sedesowej, wolnoopadająca, przekonuje łatwym czyszczeniem i zapewnia maksymalną higienę. Stabilne elementy dystansowe pod toaletą wytrzymują obciążenia do 200 kg.

Wymiary: 43, 5 do 20 cm, 5 x 5 cm – otwory montażowe w toalecie mogą znajdować się w odległości od 10, 5 x 37, aby idealnie zamocować siedzisko. Wysoka jakość: ta wysokiej jakości deska sedesowa z drewnianym rdzeniem, chromowanymi metalowymi zawiasami o wysokim połysku i zintegrowanym mechanizmem wolnego opadania zapewnia delikatne i bezgłośne zamykanie deski sedesowej i okularów toaletowych. Atwe w użyciu: drewniane deski sedesowe sanfino mają standardowy rozmiar i pasują do prawie wszystkich dostępnych na rynku muszli klozetowych.

Wyjątkowo delikatna powierzchnia i owalny kształt deski sedesowej zapewniają wysoki komfort siedzenia. Wyjątkowo odporna na pękanie, zarysowania płyta mdf, wysokiej jakości powłoka i wytrzymałe metalowe zawiasy gwarantują długą żywotność. Dołączony zestaw do szybkiego mocowania zapewnia szybki i łatwy montaż deski sedesowej z mechanizmem wolnoopadającym. Kreatywne motywy nadają Twojej toalecie piękny wygląd.
MarkaSANFINO #ad
ProducentSanfino #ad
Wysokość1.97
Długość17.13
Waga7.41
Szerokość14.76
Numer częściW1043C

6. aquaSu

#ad

Metalowy zawias, motyw morski korek, Fast-Fix, aquaSu® Deska sedesowa wolnoopadająca, deska sedesowa, deska sedesowa High-Gloss z drewnianym rdzeniem

#ad
aquaSu #ad - Drewniany rdzeń zapewnia przyjemne uczucie podczas siedzenia, powierzchnia High-Gloss zapewnia dodatkowy połysk deski sedesowej i dobrze podkreśla motyw morski. Odstęp zawiasów można regulować bezstopniowo w zakresie od 132 do 182 mm. Mechanizm chroni dłonie dzieci przed urazami.

Automatyczne opuszczanie: dzięki zintegrowanemu systemowi wolnego opadania pokrywa i okulary zamykają się delikatnie i cicho, testowane pod kątem 15 000 cykli zamykania. Wystarczy krótkie dotknięcie. Wytrzymałe metalowe zawiasy gwarantują bezpieczne trzymanie siedziska na ceramice. Uniwersalny kształt: deska sedesowa dzięki standardowej formie o pasuje do wielu muszli klozetowych i udźwigu do 300 kg. Wysoki połysk i rdzeń drewniany: wykonana z wysokiej jakości rdzenia drewnianego, deska sedesowa jest trwała i wytrzymała. Materiał mocujący wchodzi w zakres dostawy.

Deska sedesowa z motywem żeglarskim: wolno opadająca: delikatne zamykanie pokrywy motyw morski Strony wewnętrzne w kolorze białym Sprawdzona nośność pokrywy i okularów: do 300 kg Wytrzymały drewniany rdzeń Uniwersalny kształt Wygodne siedzenie Szybkie mocowanie Fast-Fix Wysokiej jakości zawiasy metalowe High-Gust loss loss powierzchnia odporne na stabilny odporny na zarysowania. Deska sedesowa mocno przylega do ceramiki i nie chwieje się. Mocowanie fast fix: szybki i łatwy montaż dzięki szybkiemu mocowaniu Fast-Fix.
MarkaaquaSu #ad
ProducentSanitop-Wingenroth #ad
Wysokość18.31
Długość2.56
Waga7.24
Szerokość15.12
Numer części40293 4
Model40293 4

7. LUVETT

#ad

Zdejmowana pokrywa sedesowa, antybakteryjny duroplast, wyprodukowana w UE, LUVETT® Deska sedesowa z 3 rozwiązaniami montażowymi ze stali nierdzewnej i wolnoopadającą Softclose, kształt: owalna

#ad
LUVETT #ad - Zestaw mocujący składający się z trzech wariantów montażu do wszystkich rodzajów ceramiki: 'kołki rozporowe' od góry, wszystko w zestawie, 'kołki składane" od góry i "nakrętki nasadkowej" od dołu – jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie firmy LUVETT dla łatwego mocowania i niezawodnego trzymania, koniec z chwiejącym się i ześlizgiwaniem.

Urea duroplast – antybakteryjnie higieniczny 99, 9% materiał premium spełniający najwyższe wymagania jakościowe z powierzchnią przypominającą ceramikę - wytrzymały, odporny na zarysowania i łatwy do czyszczenia. Projekt i rozwój w niemczech, produkcja w europie z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych/obciążenie do 175 kg testowane zgodnie z normą DIN.

Najlepsza obsługa klienta przez e-mail lub telefon. Opatentowana, wolnoopadająca podwójna funkcja softClose – oryginalny produkt z funkcją odbioru TakeOff EasyClean. Podwójne automatyczne opuszczanie pokrywy WC i pierścienia siedziska zapewnia delikatne i ciche zamykanie. Funkcja odbioru takeoff easyClean: łatwy sposób na wygodne zdejmowanie deski sedesowej z ceramiki jednym ruchem ręki.
MarkaLUVETT #ad
ProducentLUVETT WC Sitze #ad
Wysokość1.93
Długość17.17
Waga4.85
Szerokość14.76
Numer części539755A
ModelC210

8. WOLTU

#ad

Ciekawy design, zawiasy softclose, antybakteryjna, rdzeń z płyty MDF, Woltu # 2 premium deska sedesowa wolno opadająca

#ad
WOLTU #ad - Atwe czyszczenie, wysoki komfort siedzenia. Wolno opadająca, stabilny zawias. Pasuje do wszystkich dostępnych w sklepach stojących misek klozetowych, nie pasuje do wiszących misek klozetowych. Rdzeń z wysokiej jakości płyty MDF. Ochrona antybakteryjna, brak ryzyka powstawania hałasów związanych z ocieraniem.
MarkaWOLTU #ad
ProducentWOLTU #ad
Wysokość0
Długość16.93
Waga7.1
Szerokość14.88
Numer częściWS2651
ModelWS2651

9. Wachaberga

#ad

Bambusowa deska sedesowa wolnoopadająca – mocne trzymanie bambusowego klosza dzięki specjalnym zawiasom – deska sedesowa drewniana bambus z antybakteryjnym potrójnie uszczelnionym lakierem

#ad
Wachaberga #ad - Znajdziemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie! Dzięki prostej instalacji od dołu, bambusowa deska sedesowa trzyma się bardzo mocno. Stabilne trzymanie: nasza bambusowa deska sedesowa jest wyposażona w indywidualnie regulowane specjalne zawiasy 110-190 mm i dzięki temu idealnie dopasowuje się do Twojej toalety.

Obiecujemy! jeśli nie jesteś zadowolony z bambusowej deski sedesowej, otrzymasz zwrot pieniędzy - skontaktuj się z nami. Higiena: dzięki naszemu antybakteryjnemu i potrójnie zabezpieczonemu specjalnemu lakierowi zarazki i bakterie na desce sedesowej nie mają szans. Bambusowa deska sedesowa wolnoopadająca zamyka zarówno pokrywę, jak i okulary toaletowe w zwolnionym tempie.

Bambusowa deska sedesowa zapewnia ciepłe uczucie podczas siedzenia zimą i chłód latem. Ciche zamykanie: wbudowana podwójna deska sedesowa z bambusa, wolnoopadająca, zapewnia bezgłośne i powolne składanie. Drewniana deska sedesowa wolnoopadająca może być łatwo czyszczona tradycyjnymi środkami czyszczącymi. Jak na chmurach: bambusowa deska sedesowa ma zaokrąglone krawędzie i miękkie bufory zapewniające delikatne uczucie podczas siedzenia.
MarkaWachaberga #ad
ProducentWachaberga #ad
Wysokość0.99
Długość17.13
Waga6.46
Szerokość14.84

10. Sanilo

#ad

Sprężyna, stabilne zawiasy, Sanilo Deska sedesowa wolnoopadająca, wysokiej jakości deska sedesowa, łatwy montaż

#ad
Sanilo #ad - Atwe w pielęgnacji okulary toaletowe mają specjalną powierzchnię antybakteryjną i można je bez problemu czyścić wszystkimi domowymi środkami czyszczącymi. Praktyczna zintegrowana funkcja wolnego opadania zamyka pokrywę WC delikatnie i cicho.

W ten sposób powierzchnia deski sedesowej jest chroniona i zwiększa trwałość produktu. Stylowa deska sedesowa jest dostępna w różnych kreatywnych motywach i idealnie nadaje się do dopasowania łazienki do własnych życzeń i do indywidualnego zaprojektowania. Uniwersalna dzięki kształtowi deski sedesowej pasuje do wszystkich dostępnych na rynku wiszących i stojących muszli klozetowych i można ją łatwo zamocować za pomocą dołączonego materiału montażowego.

Dzięki specjalnemu wykonaniu i wysokiej jakości materiałowi pokrywa zapewnia bardzo wygodny komfort siedzenia. Wysoka jakość deska sedesowa wykonana jest ze stabilnego i odpornego na pękanie drewna.
MarkaSanilo #ad
ProducentSANILO #ad
Wysokość1.97
Długość18.5
Waga6.61
Szerokość14.84
Numer częściA038923
ModelA038923
Gwarancja2.